Palarnia kawy Coffee World PM: +48 698 435 970

Kawa ziarnista - facebook

POLUB NAS

O Nas - Palarnia kawy - Coffee World PM

Palarnia kawyNaszą pasją jest prawdziwa kawa, dlatego postanowiliśmy dotrzeć do źródła wspaniałych ziaren i wydobyć z nich to, co najlepsze. Jako palarnia kawy dokładamy wszelkich starań aby sprowadzić kawę bezpośrednio z odległych zakątków świata; z miejsc, gdzie panuje idealny klimat i warunki potrzebne krzewom kawowca, by wydały doskonałe owoce.

Korzystając z naszej wiedzy, doświadczenia i palarni kawy, ziarna kawy poddajemy specjalistycznym procesom wypalania, odpowiednio dostosowanym do poszczególnych gatunków. Finalny produkt - aromatyczne, smaczne i wykwintne kawy świeżo palone - oferujemy Wam, naszym Klientom.

W aktualnej ofercie naszej palarni kawy posiadamy szesnaście rodzajów ziaren szlachetnej Arabiki i Robusty z czterech kontynentów. Cały czas się rozwijamy i sięgamy po nowe gatunki, dzięki którym przyjemność odkrywania smaków kawy świeżo palonej jest nieoceniona.

Chcemy także dzielić się naszą wiedzą, aby przybliżyć Państwu historię kawy i opowiedzieć o podróży, jaką małe ziarenko musi przebyć, zanim pachnący czarny napar zagości w Waszych filiżankach.

Kawa jest znana od setek lat, ale z nami odkryjecie ją na nowo i zachwycicie się, tak jak my. To właśnie jest naszym priorytetem. Zapraszamy.